Zabiegi kosmetyczne zakazane w ciążyBy ciąża (pampers.pl) rozwijała się prawidłowo, należy przestrzegać wielu zasad. Jednak zasady, zakazy i przesądy, z którymi możemy spotkać się na forach internetowych lub w rozmowie z babciami, matkami, czy przyjaciółkami, często są po prostu bez sensu. Oczywiście ciąża jest przeciwwskazaniem dla wielu czynności, stosowanie wielu kosmetyków, jak również korzystania z wielu zabiegów.


Zabiegi kosmetyczne zakazane w ciąży

Foto: 2.bp.blogspot.com


Na pewno ciąża wyklucza takie zabiegi kosmetyczne jak zamykania naczynek krwionośnych, likwidowania przebarwień i blizn, odmładzania skóry, leczenia trądziku i cellulitu, głębokiego pilingu, drenażu limfatycznego, laseru. Niedozwolone są zabiegi z prądami, a także makijaż permanentny oraz tatuaże. Ciąża to przeciwwskazanie bezwzględne do wizyty w solarium, saunie, kriokomorach, kapsułach oraz do intensywnych masaży okolic piersi i brzucha. Zabiegi te mogą spowodować, że ciąża będzie zagrożona, przez ryzyko infekcji, alergie, problemy z krążeniem itp. Wszystkie zabiegi powinny być konsultowane z lekarzem prowadzącym ciążę.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Sport to zdrowie, ale też sposób na korzystanie z życia, czerpanie z niego radości i rozwijanie ciekawych pasji. Jeśli interesuje cię aktywny sposób na zdrowie, to jesteś we właściwym miejscu. Sport to najprzyjemniejszy sposób na zachowanie dobrej kondycji i energii każdego dnia. Dołącz do miłośników sportu i odkrywaj nowe rewelacyjne sposoby na spędzanie wolnego czasu.